0 - 2
ASC Olimpic Zărneşti - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Aprilie 13, 2024 / 17:00 |
Competitia: | Liga 3 - Play-Off |
Pauza: | 0 - 2 |
Final: | 0 - 2 |
Stadion: | Celuloza |
Oras: | Zărneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Șerban Matei - Cluj-Napoca |
Asistent: | Contofan Iulian - Iaşi |
Asistent: | Hriscu Daniel - Voroveşti |
Delegat de joc: | Popa Dorel - Târgovişte |
Observator arbitri: | Băntescu Costel - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ASC Olimpic Zărneşti
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 6 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Apr 27, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 3 - 2 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 4 - 1 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 6, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 2 - 1 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 4 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 2 - 1 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 1 - 2 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Dec 2, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS SR Municipal Braşov | 1 - 6 | ASC Olimpic Zărneşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 6 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Apr 26, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 2 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 19, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 0 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 2 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 0 | ACS SR Municipal Braşov | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Ciucaş Tărlungeni | 2 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 2 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov |