ETAPE
 
1
2
 

Cupa Romaniei - Meciurile Etapei 1

Aug 10, 2016 17:30 CSO Bragadiru (IF) 1 - 4 FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Șomuzul Preutești (SV) 1 - 0 ACS FC Bistrita Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Transdor Tudora (BT) ACS Inter Dorohoi Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Somesul Oar (SM) CSM Sighetul Marmatiei (MM) Info
Aug 10, 2016 17:30 Unirea Mirsid 1 - 3 CS FC Zalău (SJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Viitorul Ulmeni (MM) 0 - 3 ACS Fotbal Comuna Recea Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Șoimii Lipova (AR) 3 - 0 CS Osorhei (BH) Info
Aug 10, 2016 17:30 FC Hidiselul de Sus (BH) CS Ineu (AR) Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Ghiroda (TM) 4 - 2 CS Municipal Lugoj (TM) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Siretul Lespezi CSM Paşcani (IS) Info
Aug 10, 2016 17:30 Vitis Suletea (VS) 1 - 8 CS Aerostar Bacău (BC) Info
Aug 10, 2016 17:30 Abatorul Slobozia 0 - 3 ACS Inainte Modelu (CL) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Victoria Mihai Viteazu (CT) 2 - 1 AS Pescăruşul Sarichioi (TL) Info
Aug 10, 2016 17:30 Sportul Chișcani (BR) 2 - 6 Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Vointa Lanuri (BZ) 3 - 4 CS Paulesti Info
Aug 10, 2016 17:30 FC Papauti (CV) 3 - 4 CS Petrolistul Boldești Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Euromania Dumbraveni 7 - 6 AS Gauss Racaciuni Info
Aug 10, 2016 17:30 Vointa Ion Creanga (NT)   -   CS Panciu (VN) Info
Aug 10, 2016 17:30 Gloria Ivesti (GL) 1 - 4 Atletico Vaslui Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Șoimul Băița (HD) 1 - 3 CS Millenium Giarmata (TM) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Vointa Lupac (CS) 2 - 3 CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Știinta Danubius Bechet (DJ) 0 - 2 CS Podari (DJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 CSM Flacăra Moreni (DB) 2 - 0 FC Aninoasa (DB) Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Unirea Branceni 3 - 1 CS Sporting Rosiori 2008 Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Unirea Bascov 2 - 1 CS Atletic Bradu (AG) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Arsenal Malu (GR) 0 - 2 ACS URBAN Titu (DB) Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) CS Stefanesti Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Tunari (IF) 2 - 3 CS Concordia Chiajna 2 (IF) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Electroaparataj (B) 7 - 1 AS Vointa Snagov (IF) Info
Aug 10, 2016 17:30 CSS Slatina 0 - 2 ACSO Filiasi Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Posada Perisani (VL) 3 - 1 Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS Viitorul Sîntimbru (AB) 1 - 2 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 ACS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii (CJ) 3 - 1 FC Unirea Dej (CJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 AS UNIREA Cristuru Secuiesc   -   CS Magura Cisnadie (SB) Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Chimia Oraş Victoria (BV) 1 - 5 AFC Hărman Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure (MS) 3 - 6 CS Iernut (MS) Info
Aug 10, 2016 17:30 FC Avrig (SB) 2 - 0 AFC Odorheiu Secuiesc Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Pandurii Cerneti (MH) CS Minerul Motru (GJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 Internaţional Băleşti (GJ) 3 - 1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) Info
Aug 10, 2016 17:30 CS Victoria Chirnogi (CL) 1 - 2 CSM Olteniţa Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend