1 - 3
SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - AFC UTA Arad
Data: | Noiembrie 5, 2023 / 14:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 3 |
Stadion: | Colterm |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Jurgiu Catalin - Hunedoara |
Asistent: | Bumb Cristian - Băcia |
Asistent: | Armeanu Lucian - Pui |
Rezervă: | Fodor Andrei Gabriel - Deva |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | FC CFR 1907 Cluj SA | 5 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale AFC UTA Arad
Apr 28, 2024 11:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club FCSB SA | 6 - 4 | AFC UTA Arad | |
Apr 21, 2024 11:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 2 - 2 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 3 - 3 | AFC UTA Arad | |
Apr 13, 2024 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | Universitatea Craiova | 2 - 1 | AFC UTA Arad | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | Universitatea Craiova | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC UTA Arad | 3 - 3 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Apr 3, 2024 10:00 | Cupa - Elitelor U17 | SC Fotbal Club FCSB SA | 2 - 1 | AFC UTA Arad | |
Mar 31, 2024 14:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | 3 - 12 | AFC UTA Arad | |
Mar 31, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | FC CFR 1907 Cluj SA | 2 - 3 | AFC UTA Arad | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC UTA Arad | 2 - 1 | SSU Politehnica Timișoara |