2 - 4
ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA
Data: | Septembrie 10, 2023 / 10:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 4 |
Stadion: | Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti |
Oras: | Domneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Asistent: | Murariu Alexandru - Bucureşti |
Asistent: | Rădoi Cristian Emil - Bucureşti |
Rezervă: | Neculcea Bogdan - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Sport Team Bucureşti
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sport Team Bucureşti | 2 - 2 | ACS Petrolul 52 | |
Apr 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 2 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Mar 31, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 5 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 2 - 2 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 6 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 7, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 4 | SC FC Voluntari SA |
Ultimele Meciuri ale SC Dinamo 1948 SA
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC FC Voluntari SA | 2 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 31, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 0 - 4 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Concordia Chiajna | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 17, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACSM Politehnica Iaşi | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 6 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 5 | ACS Petrolul 52 |