1 - 0
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - ACS ASU Politehnica Timișoara
Data: | Septembrie 11, 2019 / 16:30 |
Competitia: | Cupa României |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Mircea Chivu |
Oras: | Reşiţa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Asistent: | Băla Casian - Arad |
Asistent: | Bojan Cosmin - Târgu Mureş |
Rezervă: | Jurca Tudor Florin - Arad |
Delegat de joc: | Ştefan Marius Claudiu - Orăştie |
Observator arbitri: | Marc Vasile - Cluj-Napoca |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 0 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSC Dumbrăviţa | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 1 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 0 | Gloria Buzău | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 0 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 3 - 1 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 30, 2023 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 3 - 1 | CSM Alexandria |
Ultimele Meciuri ale ACS ASU Politehnica Timișoara
May 30, 2021 13:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 6 - 0 | Asociaţia Athletic CS United Bihor | |
May 23, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 23, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | AFC Magura 2012 Bacău | 1 - 4 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 19, 2021 10:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 10 - 0 | Atletic Club Onix 2010 | |
May 17, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 2 | CS Mioveni | |
May 13, 2021 20:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Fotbal Club Rapid | 1 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 9, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 1 - 2 | Dream Team Bucuresti | |
May 7, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | U Craiova 1948 SA | |
May 5, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | CSM Târgu Mureș | 4 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |