2 - 6
ACS Industria Galda - CS Luceafărul Oradea
Data: | Octombrie 5, 2019 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 2 |
Final: | 2 - 6 |
Stadion: | Galda Arena |
Oras: | Galda de Jos |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Mormeci Dumitru Robert - Braşov |
Asistent: | Osmache Claudiu - Braşov |
Asistent: | Tamasi Zoltan - Odorheiu Secuiesc |
Delegat de joc: | Căluşer Vlad - Bucureşti |
Observator arbitri: | Bordean Marian - Sibiu |
Ultimele Meciuri ale ACS Industria Galda
May 11, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Industria Galda | 2 - 2 | CSM Avântul Reghin | |
May 8, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Metalurgistul Cugir | 2 - 2 | ACS Industria Galda | |
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Industria Galda | 0 - 3 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | |
Apr 27, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Industria Galda | 0 - 1 | CSM Unirea Alba Iulia | |
Apr 19, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 2 - 0 | ACS Industria Galda | |
Apr 12, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Avântul Reghin | 2 - 0 | ACS Industria Galda | |
Apr 6, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Industria Galda | 2 - 3 | CS Metalurgistul Cugir | |
Mar 29, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | 2 - 0 | ACS Industria Galda | |
Mar 22, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | 0 - 0 | ACS Industria Galda | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Industria Galda | 1 - 3 | ACS Mediaş 2022 |
Ultimele Meciuri ale CS Luceafărul Oradea
Aug 17, 2022 17:30 | Cupa României | CS Luceafărul Oradea | 2 - 9 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 28, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 3 - 3 | FC CFR 1907 Cluj SA 2 | |
May 21, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Progresul Şomcuta Mare | 5 - 1 | CS Luceafărul Oradea | |
May 14, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 1 - 1 | CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei | |
May 7, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Satu Mare | 6 - 1 | CS Luceafărul Oradea | |
May 4, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 0 - 10 | SCM Zalău | |
Apr 30, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | FC CFR 1907 Cluj SA 2 | 7 - 0 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 0 - 1 | CS Progresul Şomcuta Mare | |
Apr 16, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei | 3 - 0 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 9, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 1 - 10 | CSM Satu Mare |