1 - 1
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Flacăra Horezu
Data: | Octombrie 12, 2019 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Comunal-Central |
Oras: | Cermei |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Hurducas Victor - Iclod |
Asistent: | Suciu George - Câmpia Turzii |
Asistent: | Antal Csaba - Baciu |
Delegat de joc: | Ştefan Marius Claudiu - Orăştie |
Observator arbitri: | Miholcea Dan Alexandru - Bocşa |
Ultimele Meciuri ale CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
May 11, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Socodor | 1 - 1 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
May 7, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 4 - 2 | ACS ACB | |
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | CS Avântul Periam | |
Apr 27, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 4 - 1 | CS Şoimii Lipova | |
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Pecica | 4 - 1 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 2 - 3 | CS Socodor | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS ACB | 0 - 0 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Mar 29, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Avântul Periam | 2 - 0 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Mar 22, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Avântul Periam | 2 - 0 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 3 | FC Bihor Oradea |
Ultimele Meciuri ale ACS Flacăra Horezu
May 11, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Flacăra Horezu | 1 - 4 | ACS Unirea Bascov | |
May 8, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Sporting Roşiori 2008 | 1 - 4 | ACS Flacăra Horezu | |
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Cozia Călimăneşti | 1 - 2 | ACS Flacăra Horezu | |
Apr 27, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CSO Petrolul Potcoava | 1 - 0 | ACS Flacăra Horezu | |
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Flacăra Horezu | 2 - 4 | ACS Oltul Curtişoara | |
Apr 12, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Unirea Bascov | 2 - 0 | ACS Flacăra Horezu | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Flacăra Horezu | 0 - 0 | CS Sporting Roşiori 2008 | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Flacăra Horezu | 2 - 0 | ACS Cozia Călimăneşti | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Flacăra Horezu | 0 - 1 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 3 - 0 | ACS Flacăra Horezu |