4 - 0
SCM Râmnicu Vâlcea - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin
Data: | August 14, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 0 |
Stadion: | Municipal - sintetic |
Oras: | Râmnicu Vâlcea |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ionescu Gheorghe Ionut - Constanţa |
Asistent: | Albulescu Gica Sandocan Ionel - Craiova |
Asistent: | Gaman Alexandru - Târgu Jiu |
Rezervă: | Lupulescu Laurentiu - Târgu Jiu |
Ultimele Meciuri ale SCM Râmnicu Vâlcea
Apr 21, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSC 1599 Şelimbăr | 1 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | SCM Râmnicu Vâlcea | 0 - 4 | CS Mioveni | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | SCM Râmnicu Vâlcea | 4 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | SCM Râmnicu Vâlcea | 2 - 4 | AFC Hermannstadt | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | SCM Râmnicu Vâlcea | 2 - 1 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Mioveni | 1 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AS FC Interstar Sibiu | 2 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 0 - 1 | ACS Unirea Bascov | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Hermannstadt | 4 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 4 - 3 | AS FC Interstar Sibiu |
Ultimele Meciuri ale ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 6 - 0 | CSS Gloria Arad | |
Apr 14, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS Giroc Chișoda | 0 - 1 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | |
Apr 7, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSS Lugoj | 3 - 0 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 0 - 0 | CSC Dumbrăvița | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSS Gloria Arad | 3 - 0 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 4 - 1 | CS Giroc Chișoda | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 0 - 4 | CSS Lugoj | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSC Dumbrăvița | 1 - 0 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Gloria Arad | 0 - 3 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | |
Oct 22, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 1 - 2 | CS Giroc Chișoda |