5 - 4
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - AFC Chindia Târgovişte
Data: | August 28, 2019 / 16:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 5 - 4 |
Stadion: | Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 |
Oras: | Piteşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Asistent: | Epure Adrian - Orlat |
Asistent: | Spătar Răzvan - Sibiu |
Rezervă: | Timiș Roxana - Sibiu |
Ultimele Meciuri ale ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 3 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 2 | ACS Petrolul 52 | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACSM Politehnica Iaşi | 4 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Farul Constanţa | 7 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 1 | SC FC Voluntari SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 28, 2024 14:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 21, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | CSS Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte |