3 - 0
ACS ASU Politehnica Timișoara - ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Data: | Octombrie 5, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 3 - 0 |
Stadion: | Ştiinţa (Baza) |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Mazilu Florin Ovidiu - Satu Mare |
Asistent: | Soponar Răzvan Ionut - Baia Mare |
Asistent: | Băla Casian - Arad |
Rezervă: | Gornic Alexandru Dan - Arad |
Delegat de joc: | Vancea Viorel - Oradea |
Observator arbitri: | Corocan Cornel - Reşiţa |
Ultimele Meciuri ale ACS ASU Politehnica Timișoara
May 30, 2021 13:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 6 - 0 | Asociaţia Athletic CS United Bihor | |
May 23, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 23, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | AFC Magura 2012 Bacău | 1 - 4 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 19, 2021 10:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 10 - 0 | Atletic Club Onix 2010 | |
May 17, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 2 | CS Mioveni | |
May 13, 2021 20:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Fotbal Club Rapid | 1 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
May 9, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | ACS ASU Politehnica Timișoara | 1 - 2 | Dream Team Bucuresti | |
May 7, 2021 18:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | U Craiova 1948 SA | |
May 5, 2021 11:00 | Liga 2 Feminin | CSM Târgu Mureș | 4 - 0 | ACS ASU Politehnica Timișoara | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale ACS Campionii Fotbal Club Argeş
May 3, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Apr 27, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | FC Unirea Dej | 1 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 0 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSM Alexandria | 0 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 1 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 9, 2024 12:00 | Liga 2 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | 2 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Feb 26, 2024 17:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 13, 2023 13:30 | Cupa României Fotbal Feminin | Universitatea Craiova | 5 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş |