0 - 1
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Olimpic Cetate Râşnov
Data: | Octombrie 19, 2018 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 1 |
Stadion: | Municipal iarbă |
Oras: | Odorheiu Secuiesc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Naidin Marius - Piteşti |
Asistent: | Ionescu Mihai Marian - Bradu |
Asistent: | Mihai Maria Madalina - Ştefăneşti |
Delegat de joc: | Foof Ervin - Sfântu Gheorghe |
Observator arbitri: | Veress Lorant - Sfântu Gheorghe |
Ultimele Meciuri ale AFC Odorheiu Secuiesc
May 10, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Odorheiu Secuiesc | 5 - 2 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | |
May 7, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS KSE Târgu Secuiesc | 1 - 0 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS SR Municipal Braşov | 2 - 0 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Apr 27, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ASC Ciucaş Tărlungeni | 5 - 4 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Apr 19, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 0 | AF CS Viitorul Curiţa | |
Apr 12, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 2 - 1 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Odorheiu Secuiesc | 2 - 1 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Mar 29, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Odorheiu Secuiesc | 3 - 1 | ACS SR Municipal Braşov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 2 - 1 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov |
Ultimele Meciuri ale ACS Olimpic Cetate Râşnov
May 10, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 0 - 4 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
May 7, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 2 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 1 - 0 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Apr 26, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 2 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 4 - 1 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 2 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 0 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 4 - 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov |