3 - 1
ACS Kids Tâmpa Braşov - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Data: | Mai 26, 2018 / 19:00 |
Competitia: | Juniori U11 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 1 |
Stadion: | Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend) |
Oras: | Târgu Mureş |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Țurcanu Dragoș Ionuț - Piatra Neamţ |
Asistent: | Florea Bogdan - Piatra Neamţ |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Apr 26, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 2 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 19, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 0 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 2 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 0 | ACS SR Municipal Braşov | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Ciucaş Tărlungeni | 2 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 2 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov |
Ultimele Meciuri ale ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Jul 28, 2021 17:30 | Cupa României | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 0 - 3 | CS Unirea Ungheni 2018 | |
Jun 16, 2018 09:30 | Juniori U15 | FC CFR 1907 Cluj SA | 6 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Jun 15, 2018 17:00 | Juniori U15 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Juniorul Suceava | |
Jun 14, 2018 17:00 | Juniori U15 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 19:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 12:00 | Juniori U11 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 4 - 3 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2017 16:00 | Trofeul Gheorghe Ene | CS Junior Braşov | 1 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Dec 3, 2017 11:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 3, 2017 10:00 | Trofeul Gheorghe Ene | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 3 - 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 2, 2017 18:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 9 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov |