2 - 5
LPS Bihorul Oradea - ACS Luceafărul Oradea
Data: | Aprilie 30, 2023 / 14:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 5 |
Stadion: | Tineretului |
Oras: | Oradea |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lupea Denis - Timişoara |
Asistent: | Dan Razvan - Timişoara |
Asistent: | Tyukodi Lorand - Timişoara |
Ultimele Meciuri ale LPS Bihorul Oradea
Apr 14, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 3 - 0 | ACS Kids Tâmpa 2015 Braşov | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | FC CFR 1907 Cluj SA | 1 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Banatul Timişoara | 1 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 3 - 0 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Mar 31, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 5 - 1 | LPS Banatul Timişoara | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Hermannstadt | 0 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 2 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 1 - 4 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SSU Politehnica Timișoara | 5 - 1 | LPS Bihorul Oradea |
Ultimele Meciuri ale ACS Luceafărul Oradea
Apr 30, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | ACS Luceafărul Oradea | |
Apr 8, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 5 - 0 | CS CFR Simeria | |
Apr 1, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 2 - 2 | ACS Luceafărul Oradea | |
Mar 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 1 - 1 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | |
Mar 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 1 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 30, 2022 14:00 | Cupa - Național U17 | ACS Luceafărul Oradea | 2 - 4 | ACB Ineu | |
Nov 19, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CS CFR Simeria | 2 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Nov 12, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 0 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Nov 6, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | 3 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Oct 29, 2022 14:00 | Campionatul Național U17 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 2 - 0 | ACS Luceafărul Oradea |