ETAPE
 
1
 

Cupa - Național U17 - Meciurile Etapei 1

Oct 19, 2022 14:00 LPS Slatina   -   CSM Slatina Info
Oct 19, 2022 14:00 CSS Craiova   -   CS Academia de Fotbal Gică Popescu Info
Oct 19, 2022 14:00 CSJ Ştiinţa U Craiova   -   U Craiova 1948 SA Info
Oct 19, 2022 14:00 SCM Râmnicu Vâlcea   -   CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin   -   CSS Drobeta Turnu Severin Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Târgu Jiu   -   CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Oct 19, 2022 14:00 CS CFR Simeria   -   ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu Info
Oct 19, 2022 14:00 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița   -   CSS Caransebeş Info
Oct 19, 2022 14:00 CSC Ghiroda și Giarmata VII   -   CS Giroc Chișoda Info
Oct 19, 2022 14:00 CSC Dumbrăvița   -   CSS Lugoj Info
Oct 19, 2022 14:00 ACB Ineu   -   LPS Bihorul Oradea Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS Luceafărul Oradea   -   SCM Zalău Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS Alma Sibiu   -   CSC 1599 Şelimbăr Info
Oct 19, 2022 14:00 AFC Hermannstadt   -   AS FC Interstar Sibiu Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Sebeş   -   ACS Mediaș 2022 Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Cluj-Napoca   -   CS Sporting Cluj Info
Oct 19, 2022 14:00 Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin   -   ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Târgu Mureș   -   ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Bistriţa   -   CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Satu Mare   -   CS Academia Partium Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS Transilvania Bistriţa   -   FC Unirea Dej Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS Gloria Tăuții Măgherăuș   -   CSS 2 Baia Mare Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS CIL Sighetu Marmaţiei   -   CS Minaur Baia Mare Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Bacău   -   CSM Bacău Info
Oct 19, 2022 14:00 CS Mioveni   -   ACS Unirea Bascov Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Suceava   -   ACS Juniorul Suceava Info
Oct 19, 2022 14:00 CSM Paşcani   -   ACS FC City Iași Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Iaşi   -   CSS Unirea Iași Info
Oct 19, 2022 14:00 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ   -   LPS Roman Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Piatra Neamţ   -   CSS Odorheiu Secuiesc Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Vaslui   -   ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS FC Bacău   -   CS Aerostar Bacău Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Focşani   -   CSM Focşani 2007 Info
Oct 19, 2022 14:00 AS Fotbal Club Buzău   -   AFC 1919 Dacia Unirea Brăila Info
Oct 19, 2022 14:00 LPS Galaţi   -   ACS Suporter Club Oţelul Galaţi Info
Oct 19, 2022 14:00 ACS Victoria Delta Tulcea   -   CSM Galați Info
Oct 19, 2022 14:00 AFC Unirea 04 Slobozia   -   AFC Dunărea 2005 Călăraşi Info
Oct 19, 2022 14:00 CS CFR Constanţa   -   ACS Kinder Constanţa - CS CC Info
Oct 19, 2022 14:00 CSM Alexandria   -   Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon Info
Oct 19, 2022 14:00 CSM Ploieşti   -   ACS Petrosport Ploiesti Info
Oct 19, 2022 14:00 Grupul Şcolar Agricol Nucet   -   ACS Inter Galaxy Info
Oct 19, 2022 14:00 FC Metaloglobus Bucureşti   -   ASC Daco-Getica Bucureşti Info
Oct 19, 2022 14:00 CSS Târgovişte   -   AFC Chindia Târgovişte Info
Oct 19, 2022 14:00 AFC Progresul 1944 Spartac   -   CS FC Dinamo București Info
Oct 19, 2022 14:00 CS Dinamo București   -   ACP 3 Kids Sport București Info
Oct 19, 2022 14:00 FC Player București   -   ACS MX Pro Academy Info
Oct 19, 2022 14:00 AFC Unirea Constanţa   -   ACS Juniorul 2014 Info
Oct 19, 2022 14:00 Fotbal Club Braşov   -   CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel Info
Oct 19, 2022 14:00 Club Sportiv Municipal Făgăraș   -   CSS Braşovia Braşov Info
Oct 19, 2022 14:00 CSS Slatina   -   LPS Viitorul Piteşti Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.