1 - 2
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - ACS Pobeda Stár Bišnov
Data: | Octombrie 1, 2022 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Mircea Chivu |
Oras: | Reşiţa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Avram Robert - Piteşti |
Asistent: | Bălan Gheorghită - Piteşti |
Asistent: | Ionescu Mihai Marian - Bradu |
Delegat de joc: | Paraschiv Dumitru - Drobeta-Turnu Severin |
Observator arbitri: | Mocanu Silviu - Arad |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 0 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSC Dumbrăviţa | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 1 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 0 | Gloria Buzău | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 0 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 3 - 1 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 30, 2023 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 3 - 1 | CSM Alexandria |
Ultimele Meciuri ale ACS Pobeda Stár Bišnov
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | ACS Pobeda Stár Bišnov | 1 - 7 | CS Phoenix Buziaş | |
May 27, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 0 - 3 | CS Avântul Periam | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Phoenix Buziaş | 1 - 1 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 0 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
May 5, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 1 - 4 | ACS Progresul Pecica | |
May 2, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS ACB | 1 - 1 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Avântul Periam | 5 - 0 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 0 - 6 | CS Phoenix Buziaş | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 1 - 5 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Apr 8, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Pecica | 5 - 1 | ACS Pobeda Stár Bišnov |