3 - 2
ACS Pobeda Stár Bišnov - CS Crişul Chişineu Criş
Data: | Septembrie 9, 2022 / 17:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 1 |
Final: | 3 - 2 |
Stadion: | Hristo Stoichkov Arena |
Oras: | Dudeştii Vechi |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lunca Dragoș Nicolae - Cluj-Napoca |
Asistent: | Antal Csaba - Baciu |
Asistent: | Muresan Alin Cristian - Floreşti |
Delegat de joc: | Burtea Antonie - Reşiţa |
Observator arbitri: | Voina Dorin - Reşiţa |
Ultimele Meciuri ale ACS Pobeda Stár Bišnov
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | ACS Pobeda Stár Bišnov | 1 - 7 | CS Phoenix Buziaş | |
May 27, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 0 - 3 | CS Avântul Periam | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Phoenix Buziaş | 1 - 1 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 0 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
May 5, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 1 - 4 | ACS Progresul Pecica | |
May 2, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS ACB | 1 - 1 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Avântul Periam | 5 - 0 | ACS Pobeda Stár Bišnov | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 0 - 6 | CS Phoenix Buziaş | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Pobeda Stár Bišnov | 1 - 5 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Apr 8, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Pecica | 5 - 1 | ACS Pobeda Stár Bišnov |
Ultimele Meciuri ale CS Crişul Chişineu Criş
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CS Crişul Chişineu Criş | 0 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Diosig-Bihardiószeg | 1 - 3 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 2 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 4 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 0 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 3 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 6 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 5 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 1 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |