2 - 2
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - CS Crişul Chişineu Criş
Data: | Septembrie 12, 2020 / 17:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 1 |
Final: | 2 - 2 |
Stadion: | Emilian Pavel |
Oras: | Ghiroda |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pascu Cristian Antonio - Sibiu |
Asistent: | Drăgan Adrian Răzvan - Sibiu |
Asistent: | Kopriva Zsolt - Carei |
Delegat de joc: | Oglindoiu Florin - Drobeta-Turnu Severin |
Observator arbitri: | Moisescu Luis - Drobeta-Turnu Severin |
Ultimele Meciuri ale CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
May 10, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 4 - 3 | ACSO Filiaşi | |
May 7, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 3 - 1 | CSM Deva | |
May 3, 2024 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 4 - 4 | ACS Viitorul Şimian | |
Apr 27, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACSO Filiaşi | 1 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
Apr 19, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSM Deva | 3 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Viitorul Şimian | 2 - 0 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 4 - 0 | ACSO Filiaşi | |
Mar 29, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 0 - 0 | CSM Deva | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Voinţa Lupac | 0 - 2 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 2 - 0 | CSM Jiul Petroşani |
Ultimele Meciuri ale CS Crişul Chişineu Criş
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CS Crişul Chişineu Criş | 0 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Diosig-Bihardiószeg | 1 - 3 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 2 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 4 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 0 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 3 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 6 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 5 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 1 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |