0 - 3
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Fotbal Comuna Recea
Data: | Octombrie 12, 2018 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 3 |
Final: | 0 - 3 |
Stadion: | Municipal |
Oras: | Miercurea Ciuc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Baban Vlad - Iaşi |
Asistent: | Noroc Mihaita Adrian - Botoşani |
Asistent: | Cercel Cosmin - Piatra Neamţ |
Delegat de joc: | Tâlvan Ovidiu Iosif - Sibiu |
Observator arbitri: | Teodor Ioan - Târgu Mureş |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Apr 24, 2024 17:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 21, 2024 13:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Gloria Buzău | 1 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Apr 10, 2024 17:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | CS Mioveni | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFC Unirea 04 Slobozia | 2 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 1, 2024 17:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 10, 2024 12:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 2, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 26, 2024 17:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
Ultimele Meciuri ale ACS Fotbal Comuna Recea
Aug 25, 2021 17:30 | Cupa României | ACS Fotbal Comuna Recea | 0 - 3 | CS Minaur Baia Mare | |
May 22, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 3 - 0 | ACS Fotbal Comuna Recea | |
May 15, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Fotbal Comuna Recea | 2 - 0 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
May 8, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AS FC Universitatea Cluj | 2 - 3 | ACS Fotbal Comuna Recea | |
Apr 30, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Fotbal Comuna Recea | 5 - 2 | CSM Slatina | |
Apr 17, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Farul Constanţa | 3 - 1 | ACS Fotbal Comuna Recea | |
Apr 14, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Fotbal Comuna Recea | 3 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 10, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Ripensia Timișoara | 2 - 1 | ACS Fotbal Comuna Recea | |
Apr 3, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Fotbal Comuna Recea | 5 - 0 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | |
Mar 28, 2021 15:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 0 - 0 | ACS Fotbal Comuna Recea |