1 - 3
ASC Daco-Getica Bucureşti - CS Sportul Snagov SA
Data: | August 18, 2018 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 2 |
Final: | 1 - 3 |
Stadion: | Juventus |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Andrei Florin - Târgu Mureş |
Asistent: | Vatamanu Cosmin - Bucureşti |
Asistent: | Necula Mihaita - Bucureşti |
Rezervă: | Costreie Sorin - Voluntari |
Delegat de joc: | Tudor Emil - Târgovişte |
Observator arbitri: | Crângaşu Silviu - Ploieşti |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Jun 24, 2023 17:30 | Baraj Liga 3 | CSO Tricolorul Breaza | 10 - 9 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Jun 17, 2023 18:00 | Baraj Liga 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 2 | CSO Tricolorul Breaza | |
Aug 28, 2019 17:30 | Cupa României | Fotbal Club Rapid | 2 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Jun 1, 2019 11:00 | Liga 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 1 | ACS Poli Timişoara | |
May 25, 2019 11:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 18, 2019 14:00 | Liga 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 5 - 2 | ACS Dacia Unirea Brăila | |
May 15, 2019 16:00 | Liga 2 | ASSCS Farul Constanţa | 0 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 11, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Luceafărul Oradea | 1 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 4, 2019 11:00 | Liga 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | CS Mioveni | |
Apr 27, 2019 12:00 | Liga 2 | FC Petrolul Ploieşti | 1 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Mar 7, 2020 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | AFC UTA Arad | |
Feb 29, 2020 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Feb 22, 2020 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | SCM Gloria Buzău | |
Dec 6, 2019 18:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 30, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 23, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 3 - 3 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Nov 16, 2019 14:00 | Liga 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 13, 2019 14:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 2 - 3 | AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele | |
Nov 9, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Concordia Chiajna | 2 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 3, 2019 11:30 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid |