ETAPE
 
1
2
3
4
5
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Sep 9, 2020 16:30 ACS Minerul Costeşti 0 - 5 CS Viitorul Dăeşti Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Jiul Rovinari 2016 0 - 3 ACSO Filiaşi Info
Sep 9, 2020 16:30 CSM Jiul Petroşani CS Gilortul Târgu Cărbuneşti Info
Sep 9, 2020 16:30 CSM Deva 0 - 1 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Sep 9, 2020 16:30 ACS Pobeda Stár Bisnov 4 - 2 ACS Fortuna Becicherecu Mic Info
Sep 9, 2020 16:30 ACS Poli Timişoara 4 - 6 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei 8 - 7 SCM Zalău Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Universitatea Alba Iulia 3 - 5 AFC Unirea 1924 Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 2 - 4 FC Unirea Dej Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Arieşul Mihai Viteazu 0 - 3 ACS Industria Galda Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Unirea Ungheni 2018 4 - 1 ACS Sticla Arieşul Turda Info
Sep 9, 2020 16:30 AFC Odorheiu Secuiesc 2 - 0 CSM Avântul Reghin Info
Sep 9, 2020 16:30 ACS KSE Târgu Secuiesc 4 - 6 ACS SR Municipal Braşov Info
Sep 9, 2020 16:30 ASC Olimpic Zărneşti 1 - 0 ACS Olimpic Cetate Râşnov Info
Sep 9, 2020 16:30 AS Gloria 2015 Corneşti 0 - 3 AS FC Pucioasa Info
Sep 9, 2020 16:30 SCM Dunărea 2020 Giurgiu 1 - 7 CS Sporting Roşiori 2008 Info
Sep 9, 2020 16:30 CSA Steaua Bucureşti 6 - 0 CS Baloteşti Info
Sep 9, 2020 16:30 ACSM Olteniţa 0 - 3 AS FC Agricola Borcea Info
Sep 9, 2020 16:30 AS Înfrăţirea Jilavele 1 - 3 ACS Recolta Gheorghe Doja Info
Sep 9, 2020 16:30 CSM Râmnicu Sărat 1 - 2 AFC Metalul Buzău Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Victoria Cumpăna 3 - 0 CS Poseidon Limanu-2 Mai Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Medgidia 0 - 3 CSA Axiopolis Sport Cernavodă Info
Sep 9, 2020 16:30 ACS Flacăra Mihail Kogălniceanu 0 - 4 ACS Dacia Unirea Brăila Info
Sep 9, 2020 16:30 ACS Victoria Traian 0 - 3 CS Făurei Info
Sep 9, 2020 16:30 CSM Vaslui 0 - 5 ACS Huşana Huşi Info
Sep 9, 2020 16:30 CSL Victoria Gugeşti 0 - 4 CS Sporting Lieşti Info
Sep 9, 2020 16:30 AFCS Viitorul Curiţa 0 - 3 CSM Bacău Info
Sep 9, 2020 16:30 CSM Paşcani 3 - 0 FC Ozana Târgu Neamț Info
Sep 9, 2020 16:30 CS Dante Botoşani 0 - 3 ACS Şomuz Fălticeni Info
Sep 9, 2020 16:30 SC Olimpia MCMXXI Satu Mare 0 - 1 CSM Sighetu Marmaţiei Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend