ETAPE
 
1
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Aug 17, 2022 17:30 ACS Kids Tâmpa Braşov   -   ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS SR Municipal Braşov   -   ACS Olimpic Cetate Râşnov Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Minerul Costeşti   -   ACS Flacăra Horezu Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti   -   ACS Viitorul Şimian Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Jiul Petroşani   -   CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Progresul Ezeriş   -   AFC Voinţa Lupac Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Lugoj   -   CS Armata Aurul Brad Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Avântul Periam   -   ACS Pobeda Stár Bišnov Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Frontiera 2004 Curtici   -   ACS Progresul Pecica Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei   -   CS Şoimii Lipova Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Luceafărul Oradea   -   CS Crişul Chişineu Criş Info
Aug 17, 2022 17:30 CSC Crişul Sântandrei   -   CS Lotus Băile Felix Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Sticla Arieşul Turda   -   ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca   -   CS Minerul 1947 Ocna Dej Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei   -   SCM Zalău Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Progresul Şomcuta Mare   -   CSM Satu Mare Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Avântul Reghin   -   CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Tg. Mureş 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898   -   CS Unirea Ungheni 2018 Info
Aug 17, 2022 17:30 CSO Viitorul Darabani   -   CSM Bucovina Rădăuţi Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Şomuz Fălticeni   -   ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Paşcani   -   CS Ştiinţa Miroslava Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Bacău   -   AFC Dinamo Bacău Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sporting Juniorul Vaslui   -   ACS Huşana Huşi Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sporting Lieşti   -   CS Aerostar Bacău Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Râmnicu Sărat   -   AFC Metalul Buzău Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Sportul Chiscani   -   CS Viitorul Ianca Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Făurei   -   ACS Recolta Gheorghe Doja Info
Aug 17, 2022 17:30 Clubul Sportiv Municipal Feteşti   -   AS FC Agricola Borcea Info
Aug 17, 2022 17:30 ACSM Olteniţa   -   ACS Înainte Modelu Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Cetatea Turnu Măgurele   -   CSM Alexandria Info
Aug 17, 2022 17:30 CSO Petrolul Potcoava   -   CS Sporting Roşiori 2008 Info
Aug 17, 2022 17:30 ACSO Filiaşi   -   ACS Vediţa Coloneşti Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Real Bradu   -   ACS Unirea Bascov Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Atletic United (Uniţi) Ploieşti 1906   -   CSM Flacăra Moreni Info
Aug 17, 2022 17:30 CSO Plopeni   -   CS Blejoi Info
Aug 17, 2022 20:00 CS Axiopolis Cernavodă   -   CS Gloria Albeşti Info
Aug 20, 2022 17:30 AFC Unirea 1924   -   CS Ocna Mureş Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *