Acasa
FRF
Futsal
Feminin
SuperLiga - Play-Off
SuperLiga - Play-Out
SuperLiga - Sezon Regular
Baraj SuperLiga
Baraj cupe europene
Cupa României
Super Cupa României
Liga 2
Liga 2 - Play-Off Promovare
Liga 2 - Play-Out
Baraj Liga 2
Liga 3
Liga 3 - Play-Off
Liga 3 - Play-Out
Baraj Liga 3
Cupa Regiunilor
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Supercupa Liga de Tineret
Liga Elitelor U19
Liga Elitelor U17
Cupa - Elitelor U17
Supercupa Liga Elitelor U17
Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U16 Play-Off
Liga Elitelor U16 Play-Out
Cupa - Elitelor U16
Supercupa Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U15 Play-Off
Liga Elitelor U15 Play-Out
Cupa - Elitelor U15
Supercupa Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U14
Campionatul Național U19
Naţional U19 Play-Off
Naţional U19 Play-Out
Cupa - Național U19
Campionatul Național U17
Naţional U17 Play-Off
Naţional U17 Play-Out
Cupa - Național U17
Campionatul U19 Județean
Campionatul U17 Județean
Juniori U13
Interliga de Iarnă
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
Calendar Competitii
Legaturi utile
Comisia Centrala a Arbitrilor
Scoala Federala de Antrenori
Liga Profesionista de Fotbal
Acasa
•
Cupa - Național U19
•
Etapa Eliminatorie 1
• Etapa Națională
Sezon
2023-2024
2022-2023
Etapa Eliminatorie 1
Etapa Eliminatorie 2
Șaisprezecimi
Optimi
Sferturi
Semifinale
Finală
ETAPE
1
Cupa - Național U19 - Meciurile Etapei 1
Oct 17, 2023 10:00
CSJ Ştiinţa U Craiova
6 - 0
FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA
Oct 18, 2023 10:00
CS Tunari
3 - 0
ACS Petrosport Ploiesti
Oct 18, 2023 12:00
AFC Oltenia Râmnicu Vâlcea
1 - 4
CSM Târgu Jiu
Oct 18, 2023 12:00
LPS Târgu Jiu
0 - 4
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Oct 18, 2023 12:00
ACS Unirea Bascov
3 - 0
CSS Râmnicu Vâlcea
Oct 18, 2023 12:00
CS Mioveni
5 - 0
LPS Viitorul Piteşti
Oct 18, 2023 12:00
CS Academia de Fotbal Gică Popescu
0 - 5
CSS Craiova
Oct 18, 2023 12:00
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin
4 - 7
CSS Drobeta Turnu Severin
Oct 18, 2023 12:00
CSS Braşovia Braşov
3 - 6
Fotbal Club Braşov
Oct 18, 2023 12:00
CSC 1599 Şelimbăr
6 - 3
AS FC Interstar Sibiu
Oct 18, 2023 12:00
ACS Mediaș 2022
1 - 3
CSS Odorheiu Secuiesc
Oct 18, 2023 12:00
LPS Sebeş
5 - 6
CSM Unirea Alba Iulia
Oct 18, 2023 12:00
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin
9 - 0
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Oct 18, 2023 12:00
LPS Târgu Mureș
0 - 2
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898
Oct 18, 2023 12:00
ACS Transilvania Bistriţa
6 - 1
LPS Bistriţa
Oct 18, 2023 12:00
FC Unirea Dej
1 - 3
CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud
Oct 18, 2023 12:00
LPS Cluj-Napoca
1 - 3
CS Sporting Cluj
Oct 18, 2023 12:00
CS Minaur Baia Mare
4 - 3
SCM Zalău
Oct 18, 2023 12:00
LPS Satu Mare
0 - 3
CS Academia Partium
Oct 18, 2023 12:00
CSS 2 Baia Mare
1 - 4
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
Oct 18, 2023 12:00
FC Bihor Oradea
5 - 2
CS Lotus Băile Felix
Oct 18, 2023 12:00
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa
4 - 5
CSS Caransebeş
Oct 18, 2023 12:00
CSS Lugoj
1 - 4
CS Corvinul 1921 Hunedoara
Oct 18, 2023 12:00
CSC Dumbrăvița
6 - 0
CSS Gloria Arad
Oct 18, 2023 12:00
CSC Ghiroda și Giarmata VII
3 - 1
CS Giroc Chișoda
Oct 18, 2023 12:00
ACS Alma Sibiu
0 - 1
AFC Hermannstadt
Oct 18, 2023 12:00
CSM Paşcani
0 - 9
AFC Botoşani
Oct 18, 2023 12:00
LPS Suceava
5 - 1
ACS Juniorul Suceava
Oct 18, 2023 12:00
LPS Piatra Neamţ
0 - 3
ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Oct 18, 2023 12:00
LPS Roman
4 - 0
LPS Iaşi
Oct 18, 2023 12:00
ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi
3 - 0
LPS Vaslui
Oct 18, 2023 12:00
ACS FC Bacău
8 - 1
CS Aerostar Bacău
Oct 18, 2023 12:00
CSM Bacău
0 - 1
LPS Bacău
Oct 18, 2023 12:00
AF CS Viitorul Curiţa
6 - 1
LPS Focşani
Oct 18, 2023 12:00
CSM Focşani 2007
2 - 3
LPS Galaţi
Oct 18, 2023 12:00
ACS Şcoala de Fotbal Oţelul Galaţi
0 - 1
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Oct 18, 2023 12:00
Gloria Buzău
4 - 0
CSM Râmnicu Sărat
Oct 18, 2023 12:00
FC Delta Tulcea
3 - 2
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
Oct 18, 2023 12:00
AFC Unirea 04 Slobozia
7 - 0
AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Oct 18, 2023 12:00
ACS Kinder Constanţa - CS CC
4 - 5
CS CFR Constanţa
Oct 18, 2023 12:00
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel
0 - 7
AFC Chindia Târgovişte
Oct 18, 2023 12:00
Grupul Şcolar Agricol Nucet
5 - 7
CSS Târgovişte
Oct 18, 2023 12:00
FC Metaloglobus Bucureşti
2 - 0
ASC Daco-Getica Bucureşti
Oct 18, 2023 12:00
AFC Progresul 1944 Spartac
4 - 1
ACS FC Dinamo București
Oct 18, 2023 12:00
CS Dinamo București
7 - 0
ACP 3 Kids Sport București
Oct 18, 2023 12:00
FC Player București
21 - 0
ACS NFC Arena Academy
Oct 18, 2023 12:00
Fotbal Club SFR
1 - 3
ACS Juniorul 2014
Oct 18, 2023 12:00
CSM Alexandria
3 - 0
CSM Slatina
Oct 18, 2023 12:00
LPS Slatina
1 - 2
CSS Slatina
Oct 18, 2023 12:00
SCM Râmnicu Vâlcea
9 - 0
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani
Oct 18, 2023 14:00
ACS MX Pro Academy
3 - 2
CSM Ploieşti
Oct 19, 2023 10:00
ACS Centrul German de Fotbal
4 - 2
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.