3 - 2
FCM Târgovişte SA - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | Septembrie 16, 2017 / 12:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 2 |
Stadion: | Alpan |
Oras: | Şotânga |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pentek Laurentiu - Oradea |
Asistent: | Aspra Andrei - Buftea |
Asistent: | Nica Madalin - Dragomireşti |
Rezervă: | Voicu Adrian - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale FCM Târgovişte SA
May 5, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 17 - 1 | FCM Târgovişte SA | |
May 2, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | FCM Târgovişte SA | 4 - 3 | LPS Viitorul Piteşti | |
Apr 25, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | FCM Târgovişte SA | 0 - 3 | CN Dinicu Golescu | |
Apr 22, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | Fotbal Club Argeş | 6 - 0 | FCM Târgovişte SA | |
Apr 14, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | FCM Târgovişte SA | 5 - 2 | CS Hidro Râmnicu Vâlcea | |
Apr 11, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Mioveni | 6 - 0 | FCM Târgovişte SA | |
Apr 4, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | FCM Târgovişte SA | 5 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 1, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | FC Star Sport | 1 - 3 | FCM Târgovişte SA | |
Mar 17, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | FCM Târgovişte SA | 2 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2017 12:00 | Campionatul Național U19 | CN Dinicu Golescu | 3 - 0 | FCM Târgovişte SA |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
Jun 3, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 8 | CSS Târgovişte | |
May 28, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 5 | CS Aerostar Bacău | |
May 22, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 8 - 0 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 1 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 5 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 5 - 2 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 4 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 14:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 7 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 23, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | AFC UTA Arad | 8 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA |