3 - 1
LPS Slatina - CSM Alexandria
Data: | Aprilie 29, 2023 / 16:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 1 |
Stadion: | 1 Mai – Teren IV sintetic |
Oras: | Slatina |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Trocan Albert Flaviu Gabriel - Târgu Jiu |
Asistent: | Udrea Ramona Doriana - Târgu Jiu |
Asistent: | Chiforiuc Marius - Pestisani |
Ultimele Meciuri ale LPS Slatina
Apr 14, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 3 - 3 | CSS Slatina | |
Apr 7, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 2 - 1 | LPS Slatina | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 1 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Mar 24, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 1 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 0 | ACS Unirea Bascov | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Slatina | 4 - 1 | LPS Slatina | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 0 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 11, 2023 16:00 | Naţional U17 Play-Out | CSJ Ştiinţa U Craiova | 0 - 2 | LPS Slatina | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | 4 - 1 | LPS Slatina | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U17 | LPS Slatina | 0 - 3 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
Ultimele Meciuri ale CSM Alexandria
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 1 - 0 | ACS MX Pro Academy | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 9 - 1 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 4 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 1 - 2 | CSM Ploieşti | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | CSM Alexandria | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 2 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | CSM Alexandria | 4 - 2 | ACP 3 Kids Sport București |