2 - 3
ACS Student Sport Alba Iulia - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | Mai 29, 2022 / 11:00 |
Competitia: | Liga 3 Feminin |
Pauza: | 1 - 2 |
Final: | 2 - 3 |
Stadion: | Oarda de Jos |
Oras: | Alba Iulia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Boldea Ioan - Ciuguzel |
Asistent: | Bedelean Alexandru - Aiud |
Asistent: | Bogdan Claudiu - Ocna Mureş |
Ultimele Meciuri ale ACS Student Sport Alba Iulia
May 12, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Student Sport Alba Iulia | 4 - 3 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | |
Apr 28, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Petrolul 52 | 7 - 3 | ACS Student Sport Alba Iulia | |
Apr 21, 2024 14:00 | Liga 3 Feminin | ACS Student Sport Alba Iulia | 2 - 6 | Universitatea Craiova | |
Apr 14, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | AFC Prahova Ploiești | 6 - 1 | ACS Student Sport Alba Iulia | |
Mar 24, 2024 16:00 | Liga 3 Feminin | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | 0 - 9 | ACS Student Sport Alba Iulia | |
Mar 10, 2024 10:00 | Liga 3 Feminin | ACS Student Sport Alba Iulia | 0 - 4 | ACS Petrolul 52 | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga 3 Feminin | ACS Student Sport Alba Iulia | 5 - 1 | AFC Prahova Ploiești | |
Nov 19, 2023 10:00 | Liga 3 Feminin | Universitatea Craiova | 4 - 0 | ACS Student Sport Alba Iulia | |
Nov 12, 2023 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Student Sport Alba Iulia | 17 - 0 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | |
Nov 5, 2023 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Petrolul 52 | 3 - 3 | ACS Student Sport Alba Iulia |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 12, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Vasas Femina FC 2 | 0 - 12 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Apr 14, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Apr 7, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | AFC Botoșani | 0 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Mar 24, 2024 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Colţea 1920 Braşov | 5 - 1 | ACS Vasas Femina FC 2 | |
Mar 3, 2024 10:00 | Liga 3 Feminin | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 26, 2023 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS KSE Târgu Secuiesc | 0 - 7 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 19, 2023 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 2 | AFC Botoșani | |
Nov 12, 2023 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Vasas Femina FC 2 | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Oct 22, 2023 11:00 | Liga 3 Feminin | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |