2 - 3
AFC Progresul 1944 Spartac - CSA Axiopolis Sport Cernavodă
Data: | Octombrie 21, 2017 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 2 |
Final: | 2 - 3 |
Stadion: | Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Naidin Marius - Piteşti |
Asistent: | Marin Nicusor - Suseni |
Asistent: | Tanase Lucian - Piteşti |
Delegat de joc: | Popescu Catalin Eugen - Ploieşti |
Observator arbitri: | Gligoras Adrian - Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale AFC Progresul 1944 Spartac
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 4 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 3 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CS Concordia Chiajna | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 4 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 10, 2024 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Feb 25, 2024 14:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 5 | Gloria Buzău | |
Dec 2, 2023 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 6 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac |
Ultimele Meciuri ale CSA Axiopolis Sport Cernavodă
Aug 11, 2021 17:30 | Cupa României | CS Năvodari | 3 - 0 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Apr 30, 2021 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Albeşti | 4 - 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Apr 24, 2021 14:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 0 - 1 | SC Popeşti-Leordeni | |
Apr 21, 2021 17:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 4 - 2 | ACSM Olteniţa | |
Apr 17, 2021 15:00 | Liga 3 | ACS Înainte Modelu | 1 - 2 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Apr 3, 2021 14:00 | Liga 3 | Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 | 1 - 1 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Mar 27, 2021 15:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 1 - 3 | CS Afumaţi | |
Mar 20, 2021 15:00 | Liga 3 | AS FC Agricola Borcea | 2 - 4 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | |
Mar 13, 2021 15:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 2 - 2 | ACS Recolta Gheorghe Doja | |
Nov 14, 2020 14:00 | Liga 3 | CSA Axiopolis Sport Cernavodă | 0 - 0 | ACS Mostiştea Ulmu |