0 - 3
ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Petrosport Ploiesti
Data: | Septembrie 6, 2017 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 3 |
Stadion: | Carpaţi (Corona) |
Oras: | Braşov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Tudorache Marian - Orlat |
Asistent: | Vasile Bogdan Stefan - Sibiu |
Asistent: | Voaides Alina - Sibiu |
Rezervă: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale ACS Petrosport Ploiesti
Apr 20, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 2 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 9 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 1 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 2 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS NFC Arena Academy | 6 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 2 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 1 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U17 | ACS MX Pro Academy | 9 - 8 | ACS Petrosport Ploiesti |