0 - 0
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CS Şoimii Lipova
Data: | Mai 13, 2023 / 18:00 |
Competitia: | Liga 3 - Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Mircea Chivu |
Oras: | Reşiţa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Roman George Catalin - Timişoara |
Asistent: | Ghiciulescu Raul Constantin - Lugoj |
Asistent: | Cimponeriu Calin - Lugoj |
Delegat de joc: | Poclid Ionel - Timişoara |
Observator arbitri: | Marginean Filon Vasile - Alba Iulia |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 2 - 0 | Gloria Buzău | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 0 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 3 - 1 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 30, 2023 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 3 - 1 | CSM Alexandria | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 3 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Nov 4, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 5 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 4 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 1 - 1 | CS Tunari |
Ultimele Meciuri ale CS Şoimii Lipova
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Şoimii Lipova | 1 - 3 | CS Phoenix Buziaş | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | CSC Peciu Nou | 4 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Şoimii Lipova | 0 - 3 | ACS Progresul Pecica | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 3 | CS Şoimii Lipova | |
Nov 25, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Şoimii Lipova | 3 - 2 | ACS ACB | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Avântul Periam | 3 - 3 | CS Şoimii Lipova | |
Nov 11, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Şoimii Lipova | 1 - 4 | FC Bihor Oradea | |
Nov 4, 2023 14:00 | Liga 3 | SSU Politehnica Timișoara | 6 - 1 | CS Şoimii Lipova | |
Oct 28, 2023 15:00 | Liga 3 | CS Socodor | 2 - 4 | CS Şoimii Lipova | |
Oct 20, 2023 15:00 | Liga 3 | CS Phoenix Buziaş | 2 - 0 | CS Şoimii Lipova |