2 - 1
ACP 3 Kids Sport București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Aprilie 2, 2023 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Aversa |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Asistent: | Dobrin Cristian - Bucureşti |
Asistent: | Obreja Sabin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Mar 24, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 1 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 10:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 5 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 6 - 3 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 6 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Alexandria | 4 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 22, 2023 15:00 | Campionatul Național U19 | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 7 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 1 - 7 | ACP 3 Kids Sport București |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |