0 - 9
Grupul Şcolar Agricol Nucet - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: | Aprilie 29, 2023 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 9 |
Stadion: | Baza Sportivă Liceu Nucet |
Oras: | Nucet |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Manu Paul - Puchenii Mosneni |
Asistent: | Ionica Alin - Ploieşti |
Asistent: | Ciocoiu Bogdan - Ploieşti |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 10 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Oct 22, 2023 13:00 | Campionatul Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 5 - 7 | CSS Târgovişte | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 0 | ACS Juniorul 2014 |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 3, 2023 16:00 | Cupa - Național U19 | FC Player București | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 5 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 14 - 0 | CSS Târgovişte | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS MX Pro Academy | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti |