8 - 0
ACSO Filiaşi - CS Armata Aurul Brad
Data: | Decembrie 2, 2022 / 14:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 2 - 0 |
Final: | 8 - 0 |
Stadion: | Orăşenesc |
Oras: | Filiaşi |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lăstun Mihail Sebastian - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Pîslaru Andrei - Arad |
Asistent: | Șușcă Andreea Daniela - Turnu |
Delegat de joc: | Niţă Marin - Măgurele |
Observator arbitri: | Ionescu Ion - Piteşti |
Ultimele Meciuri ale ACSO Filiaşi
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA 2 | 0 - 2 | ACSO Filiaşi | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | ACSO Filiaşi | 3 - 0 | CS Gilortul Târgu Cărbuneşti | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Voinţa Lupac | 1 - 1 | ACSO Filiaşi | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | ACSO Filiaşi | 7 - 1 | CSM Jiul Petroşani | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | CSO Turceni | 1 - 6 | ACSO Filiaşi | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | ACSO Filiaşi | 2 - 3 | ACS Viitorul Şimian | |
Nov 10, 2023 12:00 | Liga 3 | Universitatea Craiova 2 | 1 - 5 | ACSO Filiaşi | |
Nov 3, 2023 14:00 | Liga 3 | ACSO Filiaşi | 4 - 2 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
Oct 28, 2023 15:00 | Liga 3 | CSM Deva | 5 - 0 | ACSO Filiaşi | |
Oct 21, 2023 15:00 | Liga 3 | ACSO Filiaşi | 3 - 0 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA 2 |
Ultimele Meciuri ale CS Armata Aurul Brad
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Gloria al Oraşului Geoagiu | 3 - 1 | CS Armata Aurul Brad | |
May 27, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 2 - 5 | CS Armata Aurul Brad | |
May 20, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 1 - 5 | AFC Voinţa Lupac | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Jiul Petroşani | 0 - 3 | CS Armata Aurul Brad | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 1 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSO Retezatul Haţeg | 2 - 0 | CS Armata Aurul Brad | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 0 | ACS Progresul Ezeriş | |
Apr 22, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Voinţa Lupac | 1 - 2 | CS Armata Aurul Brad | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 4 | CSM Jiul Petroşani | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | 2 - 3 | CS Armata Aurul Brad |