2 - 1
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Octombrie 15, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Baza Sportivă Liceu Nucet |
Oras: | Nucet |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Mormeci Dumitru Robert - Braşov |
Asistent: | Toca Cosmin Gheorghe - Făgăraş |
Asistent: | Pânzaru Viorel - Braşov |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 10 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Oct 22, 2023 13:00 | Campionatul Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 5 - 7 | CSS Târgovişte | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 0 | ACS Juniorul 2014 |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Mar 24, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 1 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 10:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 5 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 6 - 3 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 6 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Alexandria | 4 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 22, 2023 15:00 | Campionatul Național U19 | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 7 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 1 - 7 | ACP 3 Kids Sport București |