3 - 3
CSS Târgovişte - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Septembrie 25, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 3 |
Stadion: | Complex Turistic de Nataţie Târgoviște |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Frățilă Eduard - Bucureşti |
Asistent: | Lechea Albert Cristian - Bucureşti |
Asistent: | Doni Iulian - Bucureşti |
Rezervă: | Isac Iustin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CSS Târgovişte
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 4 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 14 - 0 | CSS Târgovişte | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 2 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Juniorul 2014 | 4 - 4 | CSS Târgovişte | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 5 - 7 | CSS Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |