1 - 4
AFC Unirea Constanţa - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Septembrie 17, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 4 |
Stadion: | Clinceni IV sintetic |
Oras: | Clinceni |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Coman Florin Marian - Giurgiu |
Asistent: | Joița Răzvan Andrei - Giurgiu |
Asistent: | Goia Andrei George - Giurgiu |
Rezervă: | Dragomir Gabriel - Giurgiu |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea Constanţa
Apr 30, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 4 - 4 | AFC Unirea Constanţa | |
Apr 23, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 3 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 8, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 0 | AFC Unirea Constanţa | |
Apr 2, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 5 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 8 - 3 | CSS Târgovişte | |
Mar 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 26, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 1 | AFC Unirea Constanţa | |
Nov 20, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | CSM Ploieşti | |
Nov 13, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 0 - 3 | AFC Unirea Constanţa | |
Nov 9, 2022 12:00 | Cupa - Național U19 | ACS Petrosport Ploiesti | 5 - 0 | AFC Unirea Constanţa |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 08:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 2 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 10 - 1 | ACS NFC Arena Academy | |
Mar 31, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti |