6 - 0
AFC Chindia Târgovişte - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Septembrie 17, 2022 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 6 - 0 |
Stadion: | Razvad |
Oras: | Răzvad |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pandelea Mihail - Ploieşti |
Asistent: | Dediu Valentin - Ploieşti |
Asistent: | Niculae Ștefan - Ploieşti |
Rezervă: | Safta Mihai - Iordăcheanu |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 21, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | CSS Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 0 | CSM Ploieşti | |
Apr 7, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 1 - 7 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 24, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 1 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 10:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 5 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 6 - 3 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 6 - 3 | ACP 3 Kids Sport București |