1 - 1
AFC Progresul 1944 Spartac - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: | Noiembrie 12, 2022 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | CNAF Buftea sintetic |
Oras: | Buftea |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Peşu Ionela Alina - Craiova |
Asistent: | Ionescu Mihai Marian - Bradu |
Asistent: | Florea Bianca - Ploieşti |
Rezervă: | Burloiu Dorin - Galaţi |
Delegat de joc: | Prunariu Mihai - Târgu Jiu |
Observator arbitri: | Tamaş Zoltan - Odorheiu Secuiesc |
Ultimele Meciuri ale AFC Progresul 1944 Spartac
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 4 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 10, 2024 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Feb 25, 2024 14:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 5 | Gloria Buzău | |
Dec 2, 2023 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 6 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 5, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Apr 29, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |