1 - 0
SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - Politehnica Timișoara
Data: | Noiembrie 5, 2022 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Electrica |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Nagy Vladimir Andrei - Măhăceni |
Asistent: | Soponar Răzvan Ionut - Baia Mare |
Asistent: | Zamfir Doru - Slatina |
Rezervă: | Necrici Razvan - Chechiş |
Delegat de joc: | Bucur Mircea - Târgu Mureş |
Observator arbitri: | Ciev Zaharie - Timişoara |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Apr 29, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale Politehnica Timișoara
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CS Phoenix Buziaş | 2 - 0 | Politehnica Timișoara | |
May 6, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Politehnica Timișoara | 0 - 5 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 22, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSM Slatina | 1 - 0 | Politehnica Timișoara | |
Apr 14, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Politehnica Timișoara | 0 - 1 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Apr 8, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 1 - 2 | Politehnica Timișoara | |
Apr 2, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 18, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CS Minaur Baia Mare | 2 - 1 | Politehnica Timișoara | |
Mar 12, 2023 13:00 | Liga 2 | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 1 | Politehnica Timișoara | |
Mar 4, 2023 14:30 | Liga 2 | Politehnica Timișoara | 1 - 3 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Feb 25, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 3 - 1 | Politehnica Timișoara |