1 - 0
CSC Dumbrăviţa - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: | Octombrie 1, 2022 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Ştefan Dobay |
Oras: | Dumbrăviţa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Olaru Constantin Alin - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Suciu George - Câmpia Turzii |
Asistent: | Mihoc Alina - Arad |
Rezervă: | Lăstun Mihail Sebastian - Râmnicu Vâlcea |
Delegat de joc: | Bitea Radu - Oradea |
Observator arbitri: | Monea Dan - Aiud |
Ultimele Meciuri ale CSC Dumbrăviţa
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 7, 2024 17:00 | Liga 2 | CS Concordia Chiajna | 0 - 2 | CSC Dumbrăviţa | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 2 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 0 - 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Nov 30, 2023 20:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Nov 24, 2023 14:30 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 0 - 1 | Gloria Buzău | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 3 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Nov 4, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 0 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 1 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 2 - 0 | CSM Alexandria |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Apr 29, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |