1 - 0
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Data: | Mai 19, 2022 / 15:30 |
Competitia: | Cupa de Tineret |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Superbet Arena - Giulești |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dumitrache Bogdan - Bucureşti |
Asistent: | Vatamanu Cosmin - Bucureşti |
Asistent: | Filip Alexandru - Constanţa |
Rezervă: | Terteleac Ana Maria - Berceni |
Observator arbitri: | Ionita Andrei - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Mar 27, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | Universitatea Craiova | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 0 - 3 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 29, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 7 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 5 - 3 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 4 - 0 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 2 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 1 - 7 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 1 - 2 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 2 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA |