1 - 1
ACS Kids Tâmpa Braşov - LPS Banatul Timişoara
Data: | Noiembrie 14, 2021 / 10:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | ICIM sintetic |
Oras: | Braşov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Moldoveanu Cristian - Sfântu Gheorghe |
Asistent: | Biro Barna Tamas - Cernat |
Asistent: | Biro Zsolt - Belin |
Rezervă: | Florescu Valentin - Sfântu Gheorghe |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Universitatea Craiova | 5 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 4 | SSU Politehnica Timișoara | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 1 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale LPS Banatul Timişoara
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 8 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 6 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 1 - 3 | AFC Ripensia Timișoara | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | AFC UTA Arad | 9 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 1 - 7 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 6 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 2 - 8 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 6 - 0 | LPS Banatul Timişoara |