8 - 0
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team
Data: | Mai 1, 2022 / 14:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 8 - 0 |
Stadion: | Metaloglobus |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Andronache Richard - Buftea |
Asistent: | Avram Gabriel - Buftea |
Asistent: | Spinu Nicolas - Bucureşti |
Rezervă: | Spinu Marius - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 2 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 12, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 1 | CSS Târgovişte | |
Oct 29, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS MX Pro Academy | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Oct 21, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | CSM Ploieşti | |
Oct 18, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 14, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Pro Team
May 1, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 0 | ACS Pro Team | |
Apr 17, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 9, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 4 | ACS Pro Team | |
Apr 3, 2022 16:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 27, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 6 | AFC Unirea Constanţa | |
Mar 20, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 27, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 0 | ACS Pro Team | |
Nov 20, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 2 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 14, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS Pro Team | |
Nov 6, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 0 | ACS Pro Team |