7 - 0
AFC Chindia Târgovişte - Fotbal Club Braşov
Data: | Noiembrie 7, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 7 - 0 |
Stadion: | Razvad |
Oras: | Răzvad |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Asistent: | Dobre Vasilicā Viorel - Bucureşti |
Asistent: | Popa Andru - Bucureşti |
Rezervă: | Dobrin Cristian - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 2 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Oct 22, 2023 13:00 | Campionatul Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel | 0 - 7 | AFC Chindia Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Braşov
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CSS Odorheiu Secuiesc | 1 - 4 | Fotbal Club Braşov | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CSS Braşovia Braşov | 3 - 6 | Fotbal Club Braşov | |
Apr 30, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Hermannstadt | 1 - 5 | Fotbal Club Braşov | |
Apr 23, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Fotbal Club Braşov | 3 - 2 | ACS Mediaș 2022 | |
Apr 8, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Mioveni | 4 - 2 | Fotbal Club Braşov | |
Apr 2, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Fotbal Club Braşov | 6 - 0 | CSS Braşovia Braşov | |
Mar 29, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 0 | Fotbal Club Braşov | |
Mar 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AS FC Interstar Sibiu | 2 - 1 | Fotbal Club Braşov | |
Mar 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Fotbal Club Braşov | 2 - 1 | AFC Hermannstadt | |
Mar 12, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Fotbal Club Braşov | 1 - 0 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |