0 - 2
ACS Luceafărul Oradea - CS Giroc Chișoda
Data: | Mai 1, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 2 |
Stadion: | Luceafărul |
Oras: | Sânmartin |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Popa Adina Claudia - Satu Mare |
Asistent: | Batori Isvan Patrik - Satu Mare |
Asistent: | Gherman Denis Andrei - Satu Mare |
Rezervă: | Dragos Bogdan Ionut - Carei |
Ultimele Meciuri ale ACS Luceafărul Oradea
Apr 30, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 3 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Apr 8, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 3 - 1 | CS CFR Simeria | |
Apr 1, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 7 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Mar 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 2 - 5 | LPS Cluj-Napoca | |
Mar 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 3 - 0 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | |
Nov 19, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS CFR Simeria | 4 - 2 | ACS Luceafărul Oradea | |
Nov 12, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 0 - 0 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Nov 6, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | LPS Cluj-Napoca | 3 - 1 | ACS Luceafărul Oradea | |
Oct 29, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 2 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Oct 23, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Luceafărul Oradea | 0 - 2 | LPS Târgu Mureș |
Ultimele Meciuri ale CS Giroc Chișoda
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSS Gloria Arad | 1 - 2 | CS Giroc Chișoda | |
Mar 17, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS Giroc Chișoda | 2 - 2 | CSS Lugoj | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 4 - 1 | CS Giroc Chișoda | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS Giroc Chișoda | 1 - 0 | CSC Dumbrăvița | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS Giroc Chișoda | 5 - 0 | CSS Gloria Arad | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Giroc Chișoda | 2 - 5 | CSS Drobeta Turnu Severin | |
Oct 22, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 1 - 2 | CS Giroc Chișoda | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CSC Ghiroda și Giarmata VII | 3 - 1 | CS Giroc Chișoda | |
Oct 15, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Giroc Chișoda | 2 - 0 | CSS Gloria Arad | |
Oct 4, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSC Dumbrăvița | 3 - 1 | CS Giroc Chișoda |