1 - 3
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Octombrie 9, 2021 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 3 |
Stadion: | Daco-Getica Sintetic |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Sirbu Andrei - Bucureşti |
Asistent: | Popa Andru - Bucureşti |
Asistent: | Lechea Albert Cristian - Bucureşti |
Rezervă: | Sterp Ioan - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Apr 20, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 1 | ACS FC Dinamo Bucureşti | |
Apr 17, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | CSC 1599 Şelimbăr | 3 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 14, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 2 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 4 - 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 3, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 1 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Kinder Constanţa - CS CC | 0 - 6 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 2 | CS Mioveni | |
Mar 27, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 8 - 1 | SCM Gloria Buzău |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Apr 20, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 6 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 4 - 5 | CSM Ploieşti | |
Apr 7, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 6 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 4 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 24, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 6 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 1 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 5, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București |