1 - 1
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti
Data: | Septembrie 12, 2021 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Metaloglobus |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ene Andreea - Bucureşti |
Asistent: | Popa Andru - Bucureşti |
Asistent: | Sotir Alexandru - Bucureşti |
Rezervă: | Marinescu Madalin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 2 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 12, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 1 | CSS Târgovişte | |
Oct 29, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS MX Pro Academy | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Oct 21, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | CSM Ploieşti | |
Oct 18, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 14, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Mar 27, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 8 - 1 | SCM Gloria Buzău | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS FC Dinamo Bucureşti | 3 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 10, 2024 14:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 4 | SC FC Voluntari SA | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Farul Constanţa | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Dec 9, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 1 | CS Dinamo București |