7 - 1
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Octombrie 15, 2021 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 3 - 1 |
Final: | 7 - 1 |
Stadion: | Municipal iarbă |
Oras: | Odorheiu Secuiesc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ene Andreea - Bucureşti |
Asistent: | Dobre Vasilicā Viorel - Bucureşti |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Delegat de joc: | Orosfoian Ioan - Târgu Mureş |
Observator arbitri: | Filipciuc Ion - Suceava |
Ultimele Meciuri ale AFC Odorheiu Secuiesc
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | AF CS Viitorul Curiţa | 1 - 0 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 2 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 2 - 1 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | |
Nov 11, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS SR Municipal Braşov | 0 - 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Nov 3, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 3 - 0 | ASC Ciucaş Tărlungeni | |
Oct 28, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS KSE Târgu Secuiesc | 1 - 1 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Oct 20, 2023 15:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 2 - 2 | ASC Olimpic Zărneşti | |
Oct 14, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | 0 - 0 | AFC Odorheiu Secuiesc |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | ASC Ciucaş Tărlungeni | 2 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 0 | ACS KSE Târgu Secuiesc | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | 2 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Olimpic Cetate Râşnov | |
Nov 18, 2023 14:00 | Liga 3 | AF CS Viitorul Curiţa | 1 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 11, 2023 14:00 | Liga 3 | ASC Olimpic Zărneşti | 1 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 3, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 0 - 0 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | |
Oct 27, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Oct 21, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS SR Municipal Braşov | 0 - 5 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Oct 13, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 1 | ASC Ciucaş Tărlungeni |