1 - 7
SC FC Voluntari SA - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Data: | August 29, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 7 |
Stadion: | Anghel Iordănescu sintetic |
Oras: | Voluntari |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ene Mihai Laurențiu - Bucureşti |
Asistent: | Goicea Silviu - Bucureşti |
Asistent: | Spinu Nicolas - Bucureşti |
Rezervă: | Ene Andreea - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale SC FC Voluntari SA
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC FC Voluntari SA | 1 - 1 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 1 | SC FC Voluntari SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC FC Voluntari SA | 1 - 3 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Buzău | 0 - 10 | SC FC Voluntari SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC FC Voluntari SA | 0 - 4 | Farul Constanţa | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Petrolul 52 | 3 - 0 | SC FC Voluntari SA | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC FC Voluntari SA | 5 - 0 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 2 | SC FC Voluntari SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC FC Voluntari SA | 0 - 5 | ACS Petrolul 52 | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC FC Voluntari SA | 0 - 1 | CS Concordia Chiajna |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 5 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 14, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 1 | Farul Constanţa | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 22, 2023 12:00 | Liga de Tineret | CS Concordia Chiajna | 1 - 5 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA |