1 - 2
SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: | Decembrie 6, 2021 / 15:30 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 1 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Dan Păltinişanu |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Omuţ Marius - Satu Mare |
Asistent: | Timar Ovidiu - Oradea |
Asistent: | Nistoran Răzvan Constantin - Reşiţa |
Rezervă: | Jurca Tudor Florin - Arad |
Delegat de joc: | Petropulos Cristian - Alba Iulia |
Observator arbitri: | Jiga Dan - Bistriţa |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Apr 29, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 10, 2024 12:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 2, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 26, 2024 17:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 1, 2023 14:30 | Liga 2 | Gloria Buzău | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | CSM Slatina | |
Nov 13, 2023 17:30 | Liga 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 5, 2023 12:30 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 2 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | CSM Alexandria | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | FC Unirea Dej |