3 - 0
CSS Târgovişte - Grupul Şcolar Agricol Nucet
Data: | Aprilie 25, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 0 |
Stadion: | Complex Turistic de Nataţie Târgoviște |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dumitru Adrian - Târgovişte |
Asistent: | Catană Gabriel Ion - Târgovişte |
Asistent: | Păunescu Adrian - Târgovişte |
Rezervă: | Vremăroiu Andrei Florin - Moreni |
Ultimele Meciuri ale CSS Târgovişte
Apr 21, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | CSS Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 4 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 2 - 0 | CSS Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 4 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 12 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 4 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet |