3 - 2
FC Metaloglobus Bucureşti - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Data: | Aprilie 24, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 2 |
Stadion: | Metaloglobus |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Terteleac Ana Maria - Berceni |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Asistent: | Toma Ionut - Buftea |
Rezervă: | Vlad Constantin - Buftea |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 3, 2023 16:00 | Cupa - Național U19 | FC Player București | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 5 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 14 - 0 | CSS Târgovişte | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS MX Pro Academy | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 5 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 14, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 1 | Farul Constanţa | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 22, 2023 12:00 | Liga de Tineret | CS Concordia Chiajna | 1 - 5 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA |